Powrót do intencji bieżących

Intencje – 19-25.11.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 12-18.11.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 05-11.11.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 08-14.10.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 01-07.10.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 24-30.09.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 10-16.09.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 03-09.09.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 20-26.08.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 13-19.08.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 06-12.08.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 02-08.07.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 25.06-01.07.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 18.06-24.06.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 28.05-03.06.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 21-27.05.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 14-20.05.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 30.04-06.05.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 09.04-15.04.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 03.03-08.04.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 26.03-02.04.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 19-25.03.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 12-18.03.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 05-11.03.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 26.02-04.03.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 19-25.02.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 12-18.02.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 05-11.02.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 29.01-04.02.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 22-28.01.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 08-14.01.2018

Pokaż/Ukryj

Intencje – 01-07.01.2018

Pokaż/Ukryj

Wtorek - 26.12.2017r. - II Dzień Świąt Bożego Narodzenia
7:00 + Ryszard Krystoń
9:00 + Bronisław
O bł. Boże i zdrowie Danucie i Józefowi w 50r.śl.
10:30 O bł. Boże i zdrowie Eugenii i c.r.
12:00 O bł. Boże, opiekę MB i zdrowie Marianowi i Lili w 25 r. śl.
17:00 + Stanisława i Edward Lachowicz
18:00 ślub
Środa - 27.12.2017r.
7:00 O bł. Boże i zdrowie Wirginii
+ Antoni Kudrycki 30dz.
17:00 O bł. Boże i zdrowie czł ADŚ i rodzinom, o odpuszczenie grzechów, szczęśliwą śmierć i za dusze czyśćcowe
Dziękczynna w 28r. śl. i o bł. Boże i zdrowie Krystynie i Janowi
Czwartek - 28.12.2017r.
7:00 + Barbara Kantorowska
+ Stanisław Halicki /od prac./
+ Janusz Niedźwiedzki 30 dz.
17:00 + Tomasz, Genowefa, Henryk, Mirosław Bankiewicz
Piątek - 29.12.2017r.
7:00 + Stanisław Halicki
+ Danuta, zr. Sadowskich, Edward, Władysława, Zofia
17:00 + Monika Kwiatkowska 10r.
Sobota - 30.12.2017r.
7:00 + Józef i Stanisława Suszyńscy
+ Stanisław Dudziński
17:00 + Beata, Józef, Bolesław, Julianna, Józef, Stanisława
Niedziela - 31.12.2017r.
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski
9:00 + Magdalena Rećko, Wiesław i Jolanta Wasińscy
10:30 o bł. Boże i zdrowie Helenie i Stanisławowi w 50r. śl.
12:00 MP
17:00 + Alicja Radziszewska, Jadwiga i Witold Tałałaj


Poniedziałek - 18.12.2017r.
7:00 + Izydor i Leokadia Gościło
17:00 + Bronisław
+ Janina Bilmin 1r.
Wtorek - 19.12.2017r.
7:00 + zm. zcr. Maciejczuków
17:00 O bł. Boże, opiekę MB i zdrowie Janinie
+ Tomasz Januszkiewicz, Jan, Anna, Michał, zr. Ussów i Łukaszewiczów
Środa - 20.12.2017r.
7:00 + Alfreda, Michał, Janina, Bolesław, Ryszard
+ Kazimiera Rapiej
17:00 + Helena Ancypo 1r.
Czwartek - 21.12.2017r.
7:00 + Feliksa, Wincenty, Felicja, Józef
17:00 + Felicja, Kazimierz, Aleksander, Aleksandra, Krystyna
+ Józef, Stanisław, Helena, zr. Komosów, Andrelczyków
Piątek - 22.12.2017r.
7:00 + Halina Spiżarna
17:00 + Halina Rojek
+ Eugenia, Stanisław, Marianna, Jan, Halina
Sobota - 23.12.2017r.
7:00 + Kazimiera Rapiej /od KŻR p. Bankiewicz/
17:00 + Janina, Stanisław, Zenon, Bożena Czeberczuk
+ Emilia i Adolf zr. Wójcików
Niedziela - 24.12.2017r. - IV Niedziela Adwentu - Wigilia Bożego Narodzenia
7:00 + Robert Wołyniec
9:00 O bł. Boże i zdrowie Stanisławie w 80ur
10:30 + Janina 7r, Tadeusz Grzyb, Alfreda, Mieczysław, Adolf, Helena, Wiktor
12:00 MP
Poniedziałek - 25.12.2017r. - I Dzień Świąt Bożego Narodzenia
22:00 - PASTERKA O bł. Boże i zdrowie Elżbiecie i Edwardowi w 34r. śl.
+ Piotra/f/ i Edward Zawistowscy
+ Józef, Bronisława, Jerzy Pieczko, Waldemar, Piotr
24:00 - PASTERKA MP
O bł. Boże i zdrowie Joannie i Piotrowi i cr.
+ Stanisław Bogdzia
9:00 O bł. Boże i zdrowie Gabrieli w 18 ur.
10:30 + Kazimierz Krawiel 1r.
Dziękczynna w 50r. śl. Łucji i Kazimierza Szanciło i o bł. Boże i zdrowie


Poniedziałek - 11.12.2017r.
7:00 + Jerzy Koperski
17:00 + Edmund Prokop 1r.
+ Alicja Skorulska, Wacław, Andrzej, Rafał, Małgorzata, Jan
Wtorek - 12.12.2017r.
7:00 + Edward Herbaczewski
17:00 + Emilia, Anna, Stanisław, Władysław
+ Jan Żukowski
Środa - 13.12.2017r.
9:00 + Leontyna, Anna, Mikołaj, Romuald
+ Krystyna Jackiewicz
18:00 + Edward Załęski, Grzegorz, Olga, Tadeusz, Józef Bortniczuk
+ Alfreda Maliszewska 30r.
Czwartek - 14.12.2017r.
9:00 + Teresa i Czesław Nabrzescy
+ Jan Tałałaj
18:00 + Wanda i Marian Szczerbińscy
+ Genowefa Lasota
Piątek - 15.12.2017r.
7:00 + Jadwiga Ciżewska
17:00 Do Miłosierdzia Bożego – intencje składkowe
+ Henryk Roszkowski 7r.
Sobota - 16.12.2017r.
7:00 + Irena Mróz 6r.
+ Zygmund Zinowicz 30dz.
17:00 + Jerzy i Jadwiga Szymczyk, Edmund i Genowefa Dymko
+ Daniel, Marianna, Hemryk, Anna, Andrzej
Niedziela - 17.12.2017r. - III Niedziela Adwentu
7:00 + Apolonia, zr. Jackiewiczów, Jaromów
9:00 + zr. Choroszuchów, Kochańskich
10:30 + ks. Medard Gajewski 12r.
12:00 MP
17:00 + Leon, Bronisława, Zenon, Roman


Poniedziałek - 04.12.2017r.
7:00 O bł. Boże i zdrowie Barbarze i rodz.
+ Jolanta Zalewska 30 dz.
17:00 + Barbara, Jarosław, Janusz
+ Julia, Edward, Teresa, zr. Małachowskich
Wtorek - 05.12.2017r.
7:00 + Alicja Augustynowicz
+ Czesław Nabrzeski 30 dz. Teresa
17:00 + Władysława Kamieńczuk
+ Tadeusz Wysocki
Środa - 06.12.2017r.
7:00 + Józef Czerniak
17:00 + Alicja Augustynowicz /od sąsiadów/
+ Józef Czerniak /od KŻR p.Tałałaj/
Czwartek - 07.12.2017r.
7:00 + Anna Jackowska
17:00 + Jan, Maria Proskień
+ Bolesław 16r.
Piątek - 08.12.2017r.
7:00 + Wanda i Marian Szczerbińscy
9:00 + Sergiusz, Tadeusz, Leokadia, Mirosława Kiszkiel, Janina Ogrodnik
17:00 + Bronisława Lenkiewicz 7r.
Sobota - 09.12.2017r.
7:00 + Stefania, Albin, Jerzy, Stanisław, Sebastian Mielnicki
17:00 + Aleksander Polejczuk 2r.
+ Łucja Pietrowiec 1r.
Niedziela - 10.12.2017r. - II Niedziela Adwentu
7:00 + Albin, Marianna, Teresa, Alicja, Tadeusz
9:00 + Stanisław Zojko 2r.
10:30 O bł. Boże i zdrowie Łukaszowi w 18 ur.
12:00 MP
17:00 + Aurelia Hościło


Poniedziałek - 27.11.2017r.
7:00 + Józef Piotrowski 2r.
+ Filomena Tercjak 30 dz.
17:00 O bł. Boże i zdrowie czł. ADŚ i rodzinom, o odpuszczenie grzechów, szczęśliwą śmierć i za dusze czyśćcowe
o bł. Boże i zdrowie Stanisławy i Andrzeja w 30r. śl.
Wtorek - 28.11.2017r.
7:00 + Halina Dubicka
+ Lila Kundzicz 30 dz.
17:00 + Medard, Irena, Jerzy
+ Jerzy Bilmin 2r.
Środa - 29.11.2017r.
7:00 + Feliksa i Józef Mateuszuk, Bolesław Damaszuk
+ Zygmunt Hakało, Halina Wołyniec
17:00 + Genowefa Hyjek 1r.
Czwartek - 30.11.2017r.
7:00 + Stanisław, Marianna, Eugenia, zr. Bućków, Filomene, Władysław, zr. Świerbutowskich
17:00 O bł. Boże i zdrowie ks. Proboszczowi w dniu imienin
+ Albertyna Szydłowska 3r.
+ Andrzej, zr. Wiszów i Stanisławskich
Piątek - 01.12.2017r.
7:00 + Tomasz Kropiwnicki
+ Józef Czerniak /od KŻR p. Stockiego/
17:00 + zm. z KŻR p. Bankiewicz i z rodzin
Sobota - 02.12.2017r.
7:00 O bł. Boże i zdrowie Grażynie
17:00 + zm. z KŻR p. Boćwińskiej i z rodzin
+ Janina Kublik
Niedziela - 03.12.2017r. - I Niedziela Adwentu
7:00 + Łucja Pietrowicz 1r.
9:00 + Wacław Stasiełuk
10:30 + Janina i Stanisław Szoka
12:00 MP
17:00 + zm. z KŻR p. Stockiego i z rodzin


Poniedziałek - 20.11.2017r.
7:00 Dziękczynna i o bł. Boże dla Marianny w 92 ur. i Eugeniusza w 90 ur.
17:00 + Jan Tałałaj 30 dz.
+ Stanisław Toczko 20r.
+ Bronisława Brzezińska /od ADŚ/
Wtorek - 21.11.2017r.
7:00 + Janusz Puchacz 20r, Ewa, Zbigniew
+ Krystyna Jackiewicz 30 dz.
17:00 + Ryszard Siemieniako 18r.
+ Władysław Łuckiewicz
Środa - 22.11.2017r.
7:00 + Aleksander Grabarz 21 r.
17:00 + Apolonia, Mieczysław, Marian, Bronisław, Zygmunt, Michał
+ Teresa i Czesław Nabrzescy /od sąsiadów/
Czwartek - 23.11.2017r.
7:00 + Marianna, Walerian, Antoni, Helena, Edward, Mirosław, zr. Kropiwnickich
17:00 + Leszek Szejda, Helena, Wincenty, Antoni Klimowicz
Dziękczynna w 64 r. śl. Marianny i Eugeniusza Połubińskich
Piątek - 24.11.2017r.
7:00 + Henryk Znosko
17:00 + Cezary 19r, Władysława, Zofia, Kazimierz, Aldona, Helena, dusze w czyśćcu cierpiące
+ Stanisław Komła 14r.
Sobota - 25.11.2017r.
7:00 O bł. Boże opiekę MB i zdrowie Janinie i Zygmuntowi w 60r,śl.
+ Wacław Znajda 30 dz.
17:00 + Henryk Święcicki 2r.
+ Władysława
Niedziela - 26.11.2017r.
7:00 + Barbara Bykowska
9:00 O bł Boże, opiekę MB i zdrowie Agacie i Józefowi w 50 r. śl.
10:30 + Andrzej Gruszewski
12:00 MP
17:00 + Adela, Antoni, Wiesław Krawiel, Kazimierz