XXXII Niedziela Zwykła - 10.11.2019 r.

1. W poniedziałek Święto Niepodległości. Msza Św. za Ojczyznę o godz. 12:00.
2. Od czwartku w Bazylice Archikatedralnej trwa Nowenna Opieki do NMP Ostrobramskiej nabożeństwa codziennie o godz. 18:00.
3. Nasza parafia wraz z całym dekanatem Wasilków zaproszona jest na nowennę w środę 13.XI. Organizujemy wspólny wyjazd bliższe informacje w zakrystii, ilość miejsc ograniczona.
W ramach duchowej łączności z uczestnikami nowenny w Archikatedrze po wieczornych Mszach św. odprawiamy naszą parafialną nowennę.
4. W sobotę 16 XI Uroczystość NMP Matki Miłosierdzia – Pani Ostrobramskiej. Msze Św. o godz. 7:00 i 17:00. O godz. 16:30 godzinki do Matki Bożej Ostrobramskiej.
5. Stowarzyszenie „Otwarty Dom” Pomoc Polskim Dzieciom na Wschodzie poszukuje rodzin, które przyjęłyby na Święta Bożego Narodzenia polskie dzieci z Litwy. Dzieci przyjadą do Polski 19 grudnia 2019 r., a odjadą 30 grudnia 2019 r. Zebranie rodzin przyjmujących te dzieci odbędzie się dnia 20 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Hallera 8. Informacja o akcji Boże Narodzenie 2019 zostanie również umieszczona na stronie internetowej Stowarzyszenia www.otwartydom.com.pl.
6. Ukazał się nowy numer miesięcznika „Drogi Miłosierdzia”. W dużej mierze poświęcony jest on tematowi świętości, do której wszyscy jesteśmy powołani: czym ona jest? Jak możemy ją osiągnąć? Autorzy zapraszają do podjęcia refleksji nad życiem wiecznym oraz poruszają trudny temat: "Jak rozmawiać o śmierci z dziećmi". Zachęcamy do nabycia i lektury.
7.Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i pomyślnego tygodnia.Ogłoszenia archiwalne